Skryť blok

O nás

Hlavnou náplňou práce realitnej kancelárie NELLY je poskytovanie profesionálneho a špičkového servisu v oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností. Na prvom mieste je pre nás vždy klient. Uvedomujeme si, že predaj, kúpa alebo prenájom nehnuteľnosti je pre našich klientov krok, ktorý bežne robia len pár krát v živote.

Preto sa vždy snažíme pre našich klientov nájsť takú nehnuteľnosť, ktorá plne zodpovedá ich predstavám a možnostiam. Za účelom naplnenia tohto cieľu sme sa rozhodli vybudovať najväčšiu databázu nehnuteľností ponúkaných na predaj a prenájom. Aj toto je jeden z dôvodov, prečo majú naši realitní makléri neustále dokonalý prehľad o vývoji trhu nehnuteľností a vedia tak svojim klientom odporučiť ten najvhodnejší predaj alebo kúpu. Naša spoločnosť je tvorená tímom ochotných pracovníkov, ktoré radi prevezmú Vaše starosti v oblasti nehnuteľností na svoje plecia.

Naši realitní makléri dôkladne poznajú slovenský trh nehnuteľností a sú tak pripravení poskytnúť svojim klientom plnohodnotné informácie, doporučiť vhodné riešenia ich problémov a bezpečne ich sprevádzať po realitnom trhu. Perfektná práca nášho oddelenia prevodov nehnuteľností zaistí hladký priebeh predaja Vašej nehnuteľnosti a je zárukou, že peniaze za predaj svojej nehnuteľnosti obdržíte rýchlo a bezpečne.Naša realitná kancelária sa taktiež postará o kvalitnú inzerciu Vašich nehnuteľností v elektronických médiách – na vlastnej web stránke ako aj na všetkých ostatných dôležitých realitných serveroch. Takisto zdarma zabezpečíme fotografie Vašej nehnuteľnosti, ktorú budeme pravidelne inzerovať na najnavštevovanejších realitných serveroch.

Oporou celého tímu je kvalitné prevádzkové a administratívne zázemie, ktoré zaisťuje hladký chod kancelárie a spoločne s ostatnými pracovníkmi sa stará o spokojnosť našich klientov. Obráťte sa na nás aj vy a presvedčíte sa, že nesklameme vašu dôveru!

Naposledy pridané

Ponuka
Ľutujeme, inzeráty sú nedostupné.

Vyhľadávanie

-
- m2